VEKA в Україні

Ми можемо втілити навіть найнепередбачуваніші ідеї!

Головна > VEKA в Україні

VEKA — світовий лідер в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику

Illustration

Компанія VEKA Україна є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG — світового лідера в галузі розробки та виробництва віконних і дверних систем з високоякісного пластику, а також відкидних — та рольставен. Компанія VEKA AG працює на ринку з 1969 року. Головне підприємство знаходиться в м. Зенденхорст, Німеччина. Виробничі дочірні компанії концерну, крім Німеччини, працюють в США, Канаді, Бельгії, Великобританії, Польщі, Китаї, Іспанії, Франції. У світі діє розвинена мережа комерційних представництв VEKA, які здійснюють свою діяльність в країнах Латинської Америки, Індії, Сінгапурі, Румунії.

VEKA AG в цифрах

Обіг більше 1,5 млрд. €6500 співробітників489 екструзійних ліній40 філій і представництв24 виробничих майданчиків

Illustration

Бажаєте працювати з нами?

Зв'яжіться з нами, щоб обговорити ваш проект
і отримати найбільш чесну пропозицію.

Illustration

Група компаній VEKA

На сьогодні VEKA є одним з найбільших у світі виробників пластикового профілю для виготовлення віконних і дверних конструкцій. Всі виробництва групи компаній VEKA здійснюють свою діяльність під постійним контролем головного підприємства в місті Зенденхорст, що визначає єдиний для всіх підприємств стандарт якості незалежно від країни виробництва. Продукція концерну експортується в більш ніж 50 країн світу.

VEKA в Україні

Роботу на українському ринку концерн VEKA AG розпочав зі створення в 2006 році ТОВ "ВЕКА Україна", генеральним директором якого з моменту заснування є Йозеф Лео Бекхофф. Географія поставок Від Львова до Харкова Інвестиції в розвиток і будівництво заводу «ВЕКА Україна» за 13 років15 млн. €
338 Офісів продажів партнерів По всій Україні Потужність 10 тис. тонн продукції на рік

Illustration
Illustration

Головний офіс та виробництво

У вересні 2006 року ТОВ "ВЕКА Україна" відкрило свій офіційний офіс та склад в смт. Калинівці. У 2007 року компанія розпочала будівництво виробничого комплексу в Україні. На території в 2,7 га збудований завод за останнім словом сучасної світової техніки.