Про портал

Ми можемо втілити навіть найнепередбачуваніші ідеї!

Головна > Про портал

Архітектурний портал www.architecture.veka.ua

Архітектурний портал www.architecture.veka.ua є офіційним проектом для архітекторів і дизайнерів компанії ТОВ «ТОВ «ВЕКА Україна» і створений як ефективний інструмент для розробки проектної документації стадії «П» i «АР», а також як попередній проект по розділу «Світлопрозорі конструкції». На цій сторінці розміщені всі найбільш актуальні розробки компанії VEKA в частині профільних систем, дозвільної та нормативно-технічної документації, а також відомості про оновлення продуктової лінійки, проектних і виробничих інноваціях.
Різноманітність артикулів VEKA дозволяє вирішити широкий спектр завдань в галузі архітектури та сучасного дизайну. Запроектувати і виготовити світлопрозорі конструкції для будівель і споруд різного функціонального призначення. Забезпечити найвищі вимоги з естетики та комфортності мікроклімату. Створити високий рівень захисту від зовнішніх впливів і несанкціонованого злому. Розробити унікальні та нестандартні конструкції для складних індивідуальних проектів.
Ми приділяємо найпильнішу увагу інноваціям в будівельній сфері - нормативно-технічної документації та технологій інформаційного моделювання (BIM). Надаємо технічну та консультаційну підтримку при супроводі проектів. Проводимо контрольні випробування конструкцій у власній лабораторії на атестованому обладнанні.
Реєструйтеся на нашому сайті – і ви отримаєте від нас зворотний зв'язок та доступ для безкоштовного завантаження необхідних робочих матеріалів.
Всі графічні матеріали доступні в редагованих форматах .dwg та .rfaі можуть бути необмежено використані при проектуванні за умови посилання на джерело www.architecture.veka.ua