Технологія VEKA SPECTRAL

Кольорові віконні профілі затребувані як ніколи!

Головна > Архитекторам та проектувальникам > Види поверхні > Технологія VEKA SPECTRAL

Технологія VEKA SPECTRAL

Вікно як справжній витвір мистецтва

В сучасних пластикових вікнах ми втілили наші інновації та технічні знання. Адже після десятиліть використання вікна повинні відповідати найсуворішим вимогам, не лише технічним, але й візуальним.
Поява технології VEKA SPECTRAL, що прийшла на зміну звичній ламінації, стала однією з найпомітніших подій у віконних технологіях за останні роки. Захищена патентним правом авторська розробка VEKA дозволяє говорити про якісно новий,
«тактильний» дизайн вікна і про принципово інші якості профільної і віконної поверхонь.

VEKA Spectral
VEKA Spectal colors

Ексклюзивні кольори

5 елегантних відтінків на вибірVEKA SPECTRAL антрацитVEKA SPECTRAL умбраVEKA SPECTRAL графітVEKA SPECTRAL білийVEKA SPECTRAL сірий

Якість VEKA 

Якісне лакове покриття з 10-річною гарантією на стійкість до погодного впливу -візуальна родзинка для кожного архітектурного стилю.УльтраматУльтраматова поверхня надає вікну особливо благородний вигляд.УнікальністьОксамитова поверхня, яка відчувається кінчиками пальців.Поверхня Soft-touchБрудовідштовхуюча поверхня з ефектом «анти-графіті», яка не лишає відбитків пальців.ЕкстрастійкістьСтійкість до стирання, пошкодження, до УФ-випромінювання та атмосферних впливів, а також до різних впливів навколишнього середовища та хімічних речовин.Завдяки своєму особливому дизайну, унікальній оксамитовій текстурі та продуманим технічним властивостям, технологія поверхні VEKA SPECTRAL тепер надає вашим ПВХ-вікнам небачений естетичний вимір.

VEKA Spectral

Унікальна технологія обробки поверхонь VEKA SPECTRAL тепер додає небачених естетичних можливостей – це унікальне поєднання найвищої якості віконних профілів та дизайну доступне виключно у партнерів VEKA! Крім того: як і всі системи VEKA, профілі з поверхнями VEKA SPECTRAL повністю підлягають вторинній переробці.
Вікна з поверхнею VEKA SPECTRAL здобули заслужену популярність у архітекторів і проектувальників, які шукають нестандартні рішення і прагнуть завжди бути на вістрі найсучасніших і затребуваних трендів віконної і архітектурної моди. Провівши випробування лицьової поверхні, розробники отримали неймовірні результати: поверхня VEKA SPECTRAL, маючи у своєму складі висотехнологічні матеріали, досягає значних показників по зниженню теплопередачі і відповідає всім найважливішим вимогам до кольорових віконних профілів.
Випробування в кліматичній камері, що імітує атмосферні дії (ультрафіолетове випромінювання, зливові навантаження, температурні впливи і зміни вологості) показали не тільки високу стійкість відповідно до вимог RAL, а й значно перевищують їх показники.