Кольорова гамма VEKA

Кольорові віконні профілі затребувані як ніколи!

Кольорові рішення для дизайнерів

Світ змінює палітру з плином часу. Яким він був тисячі років тому і в яких кольорах постає перед нами в ХХІ ст.? Чи здатна людина, фарбуючи простір навколо себе, впливати на глобальні процеси і чи може колір, що оточує людину, впливати на його сприйняття світу, на його самопочуття, здоров'я, естетичні та етичні принципи?
Безумовно, такий тісний взаємозв'язок існує. Світ не стоїть на місці. Візуальна картина буття відрізнялася в різні історичні періоди. Варто закрити очі і спробувати уявити стародавній світ: здається, він був пофарбований в охру і кіновар. А сьогодні – в неон і всі кольори веселки. Люди явно живуть і жили в світах, повних різних фарб. І в залежності від того, які глобальні тенденції переважають, палітри змінюються чи не докорінно. Використання кольору як інструменту в архітектурному проектуванні детально дослідив Ле Корбюз’є. 

Він пов'язував відчуття, що викликаються квітами, з фізичними архітектурними властивостями: стійкістю, статичністю, матеріальність. Французький архітектор наголошував, що колір може викликати у нас відчуття м'якості або твердості, крихкості або жорсткості, при цьому один і той же відтінок в різних поєднаннях дає протилежні ефекти. Зодчий ставив колір в ряд найважливіших базових складових архітектурного простору. Цілісність, що досягається завдяки законам композиції та формоутворення, врівноважується за допомогою кольору. Для Корбюз’є колір – це елемент божественної гармонії, такої, як порядок в музиці або математики. Поява в світі нових кольорів і ставлення до них прямо пов'язане з науково-технічним прогресом і економікою. Якщо сажа деревного вугілля і крейда – доступні і дешеві матеріали, за допомогою яких до сих пір отримують базові чорну і білу фарби, то в стародавньому світі виготовлення синього барвника було пов'язано з досить складним видобутком і переробкою дорогоцінного лазуриту. Напевно, тому сам колір асоціюється з розкішшю.

Нові технології відкривають нові можливості. Людина спостерігає красу природи і намагається відобразити барвисте різноманіття в своєму повсякденному житті. Протягом всієї історії він намагається розфарбувати світ самостійно. Колір – як чай в окропі: поступово проникає в усі сфери життя. В даний час, при проектуванні житла особлива увага приділяється індивідуальним дизайнерський рішенням. І сучасне пластикове вікно білого кольору може вже не вписуватися в загальний дизайн кімнати або будинку в цілому. Чи є вихід? Так є! Існує кілька способів перетворити дизайн вікна і пов'язати його з інтер'єром.Перший варіант – це – ламінування поверхні пластикового вікна декоративними плівками. У палітрі VEKA існує близько 52 колірних рішень, які включають в себе однотонні кольори, а також деревні відтінки. Процес ламінації ПВХ-профілю здійснюється на спеціальному обладнанні. Плівка приклеюється до поверхні профілю спеціальним клейовим складом. Довговічність покриття порівняна з довговічністю самого вікна. Другий варіант – це можливість фарбування ПВХ профілів, який застосовується значно рідше і вимагає знання певної технології фарбування.Третій варіант - установка на зовнішній частині ПВХ-профілів алюмінієвих накладок, які попередньо фарбуються, а потім монтуються на готовій конструкції. Це дозволяє прекрасно комбінувати фасад в тих будинках, які поєднують в собі алюмінієві фасадні системи та ПВХ скління.І нарешті, одна з останніх розробок компанії VEKA – це застосування особливих плівок Spectral в різних відтінках з покриттям Soft-touch.

Догляд за вікнами

Якісні профілі VEKA відрізняються особливою міцністю і гладкою поверхнею, стійкою до погодних умов. Щоб вікна, двері та ролети зберігали свій привабливий вигляд протягом десятиліть, необхідно дотримуватися наступних інструкцій з догляду та чищення.

Чим чистити?
• Для чищення профілів ідеально підходять м’яка тканина, тепла вода та pH-нейтральне мило, яке бажано не містить ароматизаторів та барвників. Однак регулярного очищення чистою водою майже завжди достатньо.
• Для усунення стійких забруднень можна використовувати очищувач, який був спеціально протестований для ПВХ-профілів, наприклад той, що міститься в наборі для догляду VEKA.
• Ні в якому разі не використовуйте абразивні засоби для чищення або губки, ганчірки або щітки для нарощування.
• Ви також ніколи не повинні використовувати розчинники або розріджувачі. Вони можуть розчинити пластик і зробити поверхню вразливою.
• Не використовуйте пароочищувач, оскільки гаряча пара може розм'якшити пластик.

Кольори ламінації ПВХ профілів VEKA

Як чистити?• Очищення слід проводити завжди, коли на профілі видно бруд. Інакше відкладення в поєднанні з дощовою водою можуть залишити незворотні сліди.• Багато засобів для чищення не викликають проблем при короткому контакті, але можуть пошкодити профіль при тривалому впливі. Тому дуже важливо промити достатньою кількістю чистої води, щоб видалити всі залишки миючого засобу. Потрібне негайне очищення навіть після короткочасного контакту із сонцезахисним кремом, оскільки в іншому випадку можуть відбутися довгострокові візуальні зміни поверхонь.• З самого початку використовуйте відповідний засіб для чищення та м’яку тканину. Пошкодження, викликані неправильним чищенням, зазвичай стають видимими лише через тривалий час, тому швидкий тест на непомітній ділянці не має сенсу.